خرید و فروش وبمانی

INT Swap

خرید و فروش وبمانی

پنجشنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۵ , ۰۴:۲۴ بعد از ظهر

جهت خرید و فروش به سایت جدید ما مراجعه کنید

 

www.intswap.ir

 

 

                        

وبمانی چیست؟ خرید و فروش وبمانی چطور صورت میگیرد؟

WEBMONEY

پول الکترونیکی وبمانی در سال ۱۹۹۸ راه اندازی شده است و صاحب آن شرکت “WMtransfer LTD” می باشد. سیستم نرم افزاری این پول الکترونیکی توسط شرکت “نیروهای محاسباتی” طراحی و ساخته شده است و این شرکت اکنون هم پشتیبانی فنی را انجام می دهد.

این پول الکترونیکی بدلیل تحریم های مختلف ایرانی ها یکی از بهترین گزینه ها برای نقل و انتقالات پول بین کاربر و کارگزار هایی مثل Fibo Group و FXPRO می باشد.

خصوصیت این سیستم پول الکترونیکی برخورداری از امنیت بالا می باشد. بعداز افتتاح حساب وبمانی برای کاربر فایل کلیدی که مخصوص حساب ساخته شده ارایه می گردد که توسط این فایل کلیدی دسترسی به حساب ممکن می باشد. همین طور شما می توانید در تنظیمات حساب دسترسی به حساب را به یک یا چند IP محدود نمایید تا اینکه از ورود دیگران به حساب تان جلوگیری نمایید .

حساب های وبمانی بصورت مینی ، کلاسیک و لایت دسته بندی میشود که هر کدام کاربرد جداگانه ای دارند. اما بهترین نوع ان حساب کلاسیک می باشد چرا که محدودیتی در مقدار و میزان انتقالات ندارد.

برخی تفاوتهای این حسابها:
حساب مینی: 
(Mini) محدودیت روزانه ، ماهانه و سالیانه در نقل و انتقالات خود خواهید داشت و قابلیت وریفای یعنی به ثبت رسیدن حساب را ندارید. ایجاد اکانت در صفحه وب خواهد بود. مشاهده محدودیت های انتقال وجه در حساب مینی

حساب کلاسیک: (Classic) این نوع شکل استاندارد وبمانی محسوب می شود و هیچ محدودیت از کمترین تا بیشترین نقل و انتقالات در روز را نخواهید داشت و قابلیت ارتقا به وریفای تا حد پرسنال پاسپورت و بالاتر از آن را خواهید داشت. بسیار امن و مطمئن از دیگر حسابها بعلت استفاده از نرم افزار مخصوص خود می باشد.

حساب لایت: بصورت صفحه وب می باشد و نیازی به نصب نرم افزار نیست تمام ان چیزی که نیاز دارید این هست که که گواهینامه نقل و انتقال وبمانی (WebMoney Transfer certificate ) رو نصب کنید. WM Keeper Light با مرورگرهای (browser) مختلفی کار می کند .
WMKeeper Light به اندازه Classic حرفه ای است اما محدودیت هایی برای کاربران ایرانی دارد و همچنین پیچیدگیهایی که Classic را به آن ارجحتر می کند.

در حال حاضر فقط افرادی از Light استفاده می کنند که سیستم عامل ویندوز ندارند. همچنین برای هر ارسالی در سیستم لایت یک کد به شماره موبایل تان ارسال می شود که این موضوع دو ایراد دارد، اول اینکه هر اس ام اس هزینه سه صدم دلاری دارد و دوم اینکه ممکن است به علت اختلال در شبکه مخابراتی مربوط به سیم کارت تلفن همراه تان هیچ کدی دریافت نکنید، در هر صورت استفاده از سیستم لایت توصیه نمی شود و امروزه نیز جزو سیستم متداول در بین کاربران ایرانی محسوب نمی شود و پشتیبانی فنی و کاربری آن پیچیده تر از سیستم کلاسیک است که همین امر باعث می شود استفاده از سیستم لایت برای کاربران ایرانی سخت شود. افرادی از Mini استفاده می کنند که قصد انجام خرید های کوچک از وب سایت های مختلف را دارند.

برای استفاده از وبمانی در ابتدا باید وارد سایت وبمانی شده و یک حساب مینی ایجاد کنید سپس از همان حساب به حساب کیپر کلاسیک خود متصل میشوید (در خصوص نحوه و چگونگی ان لطفا به سایت وبمانی مراجعه نمایید

کارمزدها در وبمانی:
حوالجات در سیستم پول الکترونیکی وبمانی با هزینه %۰٫۸ انجام می شود . این هزینه بر عهده فرستنده می باشد.
مثلاً اگر فرستنده بخواهد ۱۰۰۰$ به حساب گیرنده بریزد، سایت ۸$ به عنوان کارمزد درنظر می گیرد و بنابراین برای این که ۱۰۰۰$ کامل به دست گیرنده برسد، فرستنده باید ۱۰۰۸$ به حساب گیرنده واریز نماید. اما نکته قابل توجه اینجا ست که این کارمزد به ۵۰ دلار محدود شده و بیشتر از این دیگر کسر نخواهد کرد. و دیگر اینکه اگر چند کیف پول در یک WMID دارید انتقال از یک کیف به کیف دیگر هزینه ای در بر ندارد.

هرشخصی میتواند در هر حساب وبمانی خود چندین شماره حساب ایجاد نمایید (حتی بصورت ارزهای مختلف)

برخی اصلاحات: 

BL : Business Level – سطح تجاری چیست؟
هر چه شما با حسابتان بیشتر کار کنید،ا ز اعتبار بیشتری نزد وبمانی برخوردار خواهید بود. وبمانی این اعتبار را با BL برای هر حساب نشان می دهد. حسابهای جدید که تازه افتتاح شوند دارای BL = 0 هستند.

Send Money – ارسال پول؟
برای ارسال پول از حسابتان به حساب دیگران در وبمانی از این گزینه استفاده نمایید. این کار را از Menu->Send Money هم میتوانید انجام دهید.

Purses کیف های پول حساب چیست؟
شما در حساب وبمانی میتوانید واحدهای پولی گوناگون ذخیره کنید. هر واحد پولی نام خاص خود رادارد.
Z  نشاندهنده پول شما به دلار آمریکاست. شماره حساب دلاری شما با حرف Z شروع می شود و از ۱۲ رقم تشکیل شده است که با WMZ نیز از آن نام می برند. مثلاً شماره حساب دلاری Z276230620053 می باشد. ما بیشتر با حساب دلاری سروکار داریم.
WME کیف پول یورویی (واحد پول اروپا
WMR کیف پول روبلی (روبل واحد پول روسیه)
WMU کیف پول اوکراینی (Hryvnia واحد پولاوکراین)

(WMID) چیست؟
ای دی شما یا همان کلمه کاربری خودمان هست که جهت اتصال به وبمانی می باشد و کاملا با WMZ که شماره حساب دلاری شما هست متفاوت می باشد.

وضعیت امنیت حساب یعنی چی؟
نشان دهنده وضعیت امنیت حسابتان می باشد. وبمانی دارای سطوح امنیتی مختلفی می باشد. مثلاً شما می توانید ورود به حساب را به یک یا چند آدرسIP محدودکنید تا از ورود دیگران به حسابتان جلوگیری کنید.

وریفای چیست؟
کمپانی وبمانی به منظور تعیین هویت کاربران خود در سطوح مختلف، انواع پاسپورتهای الکترونیکی مختلف صادر میکند. این پاسپورتها عبارتند از:

Alias passport
این نوع از پاسپورت به هر فرد جدیدی که در وبمانی افتتاح حساب انجام دهد و wmid را دریافت کند، به صورت اتوماتیک تعلق می گیرد.

نکته: در این نوع از پاسپورت ممکن است که کاربر اطلاعات ناقص و یا غیر واقعی وارد کند.

Initial passport
یک پاسپورت initial برتری هایی در مقایسه با alias passport دارد.

در صورتی که کاربر فرم اطلاعات شخصی خود را در فرم مربوط به VERIFY (که حاوی اطلاعات شخصی فرد از جمله شماره تلفن ،ایمیل ، آدرس،تاریخ تولد و…است) را پر کرده و به همراه اسناد هویتی خود مانند ترجمه شناسنامه پاسپورت به خود کمپانی وبمانی ایمیل کند ،آن شخص می تواند دارای Initial پاسپورت شود .

نکته :این نوع از پاسپورت نیز از امنیت بالایی برخوردار نیست .

personal passport
این نوع از پاسپورت دارای اعتبار قابل توجهی نسبت به دیگر پاسپورت هاست و دریافت آن دارای مراحلی می باشد که در زیر آورده ام.

- شخصی است و به صورت انفرادی پیگیری می شود و به حساب شخص داده می شود.
- شخص متقاضی به طور قانونی از طرف شرکت و نماینده وبمانی باید اقدام کند.
- کاربر باید مدرک هویتی (ترجمه شناسنامه پاسپورت) خود را به همراه اطلاعات شخصی مربوط به تماس (آدرس و تلفن و..) به نماینده به صورت حضوری ارائه دهد .
- این اطلاعات به صورت کامپوتری هم باید در سایت وارد شود.
- این درخواست باید توسط یک عضو شناخته شده در برنامه وبمانی پیگیری شود.
- نماینده شرکت باید مدارک مربوط به متقاضی را نگهداری و به دفتر مسکو ارسال نماید.

developer passport
یکی از انواع personal passport است که هم چنین در بردارنده همه منافع personal passport هم می باشد. این پاسپورت برای کسانی صادر می شود که software را بر مبنای تکنولوژی wmtransfer می خواهند. اگر شما مایل هستید که این پاس را داشته باشید باید دارای یک personal pass هم باشید .

 

بدون احراز هویت از ارائه ی خدمت معذوریم.

برای سفارش یا تکمیل خرید و فروش وارد منوی کاربری خود شوید.

.

 

سایت هیچگونه مسئولیتی نسبت به مطالب بالا ندارد و این مطالب صرفا جهت اطلاع کاربران در سایت درج شده است.