ما را دنبال کنید:

صفحه اصلی پرسش و پاسخ های متداول

پرسش و پاسخ های متداول

آیا برای برای استفاده از خدمات سایت احراز هویت انجام می دهید؟

بله، بدون احراز هویت از ارائه ی خدمات معذوریم.

چه مدارکی جهت احراز هویت چه کنیم؟

ارسال عکس سلفی با در دست داشتن کارت شناسایی و کارت بانکی، تأیید تلفن همراه و ثابت، ثبت کارت بانکی و سایر موارد خواسته شده در قسمت احراز هویت.

چرا کارت بانکی ثبت کنیم؟

تنها با کارت های ثبت شده امکان خرید دارید، در غیر این صورت سفارش شما تکمیل نخواهد شد و برای بازگشت ریال باید مراحل قانونی آن طی شود یا طبق صلاح دید مدیریت سایت، مبلغ بعد از کسر هزینه ی انتقال به کارت مبدأ عودت داده می شود.

آیا بدون تلفن ثابت امکان استفاده از خدمات سایت وجود دارد؟

خیر، بدون تلفن ثابت حساب کاربری شما فعال نمی شود.

آیا می توانم از کارت پدر یا یکی از اقوام نزدیک برای خرید استفاده کنم؟

خیر، این کار خلاف قوانین است و در صورت استفاده از کارت دیگران سیستم سفارش شما تکمیل نخواهد کرد و بعد طی مراحل قانونی مبلغ به کارت مبدأ برگشت داده می شود.

آیا زمان فروش به سایت جهت واریز ریال به حساب ما، کارمزدی کسر می کنید؟

فقط برای مبالغ زیر 20 دلار، کارمزد کارت به کارت از شما کسر می شود.( البته در صورت داشتن حساب بانک ملت و آینده کارمزدی از شما کسر نمی شود)

موقع خرید از سایت کارمزدی کسر می کنید؟

خرید کلیه ی کریپتو کارنسی ها کارمزد انتقال همان شبکه گرفته می شود که سعی کردیم کمترین مقدار کارمزد گرفته شود. کارمزد درگاه هم در حال حاضر 2000 تومان است

حداقل و حداکثر مبلغ قابل خرید و فروش چقدر می باشد؟

حداقل خرید و فروش در ارزها متفاوت است، باتوجه به تعدد ارزها امکان ذکر همه ی ارزها نیست و در زمان سفارش می توانید حداقل ها و حداکثر را ملاحظه بفرمایید.

چقدر زمان می برد سفارش ما تکمیل شود؟

در صورت خرید از سایت سفارش شما به صورت اتوماتیک تکمیل می شود، در زمان فروش به سایت تسویه حساب ریالی معمولاً 10 دقیقه الی حداکثر 6 ساعت زمان خواهد برد.

آیا بابت معرفی سایت شما به دوستان، پورسانت می دهید؟

بله، 10% از سود ما، از خرید کاربری که معرفی کردید به شما می رسد. لینک ریفرال را می توانید در قسمت حساب کاربری مشاهده کنید.

تمامی حقوق قالب برای فروشگاه اینترنتی اینتسوپ محفوظ است و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد