ما را دنبال کنید:

صفحه اصلی قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات سایت

1- هرگونه تراکنشی که توسط کاربر در سایت صورت می گیرد باید با مشخصات کاربری وی در سایت مطابقت داشته باشد. کاربر اجازه ندارد از حساب های بانکی سایر افراد برای انجام تراکنش های مالی خود استفاده کند و در صورت مشاهده ، مبلغ واریزی توسط سایت بلوکه خواهد شد. (از صحت شماره کارت بانکی اطمینان حاصل نمایید).

2- در صورت هرگونه تخلف از سوی کاربر اعم از استفاده از حساب های هکی,مشخص نبودن منبع پول,پولشویی و استفاده از هویت یا اطلاعات کاربری جعلی، سایت حق خود می داند حساب کاربر را مسدود کرده و به مراجع ذیصلاح اطلاع دهد.

3- با توجه به اینکه موقع خرید از سایت سفارش به صورت اتوماتیک تکمیل می شود، دقت کنید که تعداد و شماره حساب را به صورت صحیح وارد کنید در صورتی که شماره حساب گیرنده را به صورت اشتباه وارد کنید و سفارش شما تکمیل شود عواقب این اشتباه بر عهده ی کاربر است.

4- سایت فقط خدمات خرید و فروش را ارائه می کند و مسئولیتی در قبال نحوه ی استفاده ی کاربر از پول های الکترونیکی خریداری شده، ندارد.

5- برای استفاده از خدمات سایت حتماً از آی پی ایران استفاده کنید، در صورتی که از طریق پراکسی یا هر روش دیگر که آی پی اصلی شما را نشان ندهد، از ارائه ی خدمت به شما معذوریم

6- کاربر حق ندارد اطلاعات حساب کاربری خود را در اختیار دیگران قرار دهد، در صورت مشاهده حساب کاربر خاطی مسدود خواهد شد.

7- از ارائه ی خدمات به افراد زیر 18 سال و اتباع خارجی معذوریم.

8- توجه داشته باشید که فقط از طریق کارتهای بانکی ثبت شده می توانید برای خرید استفاده کنید، در صورت خرید از کارت ثبت نشده ممکن است بازگشت ریال به کارت مبدأ بین 24 ساعت تا 72 ساعت به طول بینجامد.

تمامی حقوق قالب برای فروشگاه اینترنتی اینتسوپ محفوظ است و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد